cotton buds 100sztuk

Bella
55
polecam :)cotton buds 100sztuk
53cotton buds 100sztuk
Wyrób posiada Świadectwo PZH
cotton buds 100sztukcotton buds 100sztuk
masa netto

masa netto

100 szt.

data przydatności

expiry date:

2030-11-30

pojemność

cena za sztukę

0,03 zł / szt.

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400330

5900516400330

price: 2,56 zł

2.56 PLN 2030-11-30 NewCondition
Wyrób posiada Świadectwo PZH
brand:Bella
Other information:
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marzena , 2015-09-13 15:42:42polecam :)



Bosphaera Bosphaera Cleansing and Bosphaera Bosphaera Cleansing and
peeling face wash paste 100 g
387,00zł/kg

price: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry Ziaja Ziaja Cream aloe normal dry
skin 100 ml
114,20zł/l

price: 11,42 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-10-30
Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing
Aftershave Balm 100 ml
304,90zł/l

price: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

price: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

price: 11,62 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-06-02
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella soft panty panty liners Bella soft panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 drops of the napkin - Nova Bella 4 drops of the napkin - Nova
10 szt.

price: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella 3 drops of normal sanitary Bella 3 drops of normal sanitary
20 szt.

price: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova maxi sanitary pads 5 Bella nova maxi sanitary pads 5
drops 10 szt.

price: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classic panty panty liners Bella classic panty panty liners
20 szt.

price: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella Bella Tampo Regular Hygienic Bella Bella Tampo Regular Hygienic
tampons 8 szt.

price: 4,33 zł

PLN
1
8
expiry date
2030-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5