Ziaja 90% składników pochodzenia naturalnego Kosmetyczny peeling z papainą i proteinami koziego mleka. Inspirowany pielęgnacją „K-beauty". Przygotowuje skórę do aktywnych zabiegów pielęgnacyjnych. Delikatnie perfumowany. DZIAŁANIE • Łagodnie usuwa zrogowaciałe komórki naskórka. • Zmiękcza, nawilża i doskonale wygładza skórę. • Zawiera aktywnie pielęgnujące proteiny mleczne. • Sprawia, że skóra jest przyjemna w dotyku. • Przywraca młodzieńczą świeżość i elastyczność.
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

173,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887042679

5901887042679

price: 13,02 zł

13.02 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny
na twarz 75 ml
166,93zł/l

price: 12,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-30
Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Polydecene, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Panthenol, Papain, Goat Milk Extract, Carbomer, Trilaureth-4 Phosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Amyl Cinnamal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide.
90% składników pochodzenia naturalnego Kosmetyczny peeling z papainą i proteinami koziego mleka. Inspirowany pielęgnacją „K-beauty". Przygotowuje skórę do aktywnych zabiegów pielęgnacyjnych. Delikatnie perfumowany. DZIAŁANIE • Łagodnie usuwa zrogowaciałe komórki naskórka. • Zmiękcza, nawilża i doskonale wygładza skórę. • Zawiera aktywnie pielęgnujące proteiny mleczne. • Sprawia, że skóra jest przyjemna w dotyku. • Przywraca młodzieńczą świeżość i elastyczność.
Ziaja Ziaja Pullulan masełko Ziaja Ziaja Pullulan masełko
myjące 75 ml
119,87zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-05-30
Ziaja Ziaja krem arganowy Ziaja Ziaja krem arganowy
75 ml
165,20zł/l

price: 12,39 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-01-30
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5