Kamix agent in the liquid for removing limescale

Kamix Środek w płynie do usuwania osadów kamienia. Można oczyścić z osadów kamienia: - czajniki zwykłe i elektryczne - expresy do kawy i herbaty - brodziki, terakotę, klinkier, fugi - wanny, umywalki, sedesy itp. - nawilżacze, destylatory - inne miejsca gdzie powstają osady z wody
Kamix agent in the liquid for removing limescaleKamix agent in the liquid for removing limescale
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2028-04-23

pojemność

cena za litr

35,52 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905052600275

5905052600275

price: 17,76 zł

17.76 PLN 2028-04-23 NewCondition
Środek w płynie do usuwania osadów kamienia. Można oczyścić z osadów kamienia: - czajniki zwykłe i elektryczne - expresy do kawy i herbaty - brodziki, terakotę, klinkier, fugi - wanny, umywalki, sedesy itp. - nawilżacze, destylatory - inne miejsca gdzie powstają osady z wody
Features:Produkt polski
Safety warning:Chronić przed dziećmi. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady lekarza.
brand:Kamix
Storage:Produkt zachowuje swoje właściwości nie krócej niż 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.
Preparation and use:Sposób użycia Czajniki: zalać grzałkę preparatem Kamix (można rozcieńczyć go ciepłą wodą w stosunku od 1:1 do 1:2). Pozostawić do usunięcia kamienia. Następnie dokładnie wypłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Ekspres do kawy/herbaty: postępować zgodnie z instrukcją urządzenia, w pozostałych przypadkach wlać 1/2 szklanki Kamixu w płynie i 1-2 szklanki wody. Włączyć ekspres, pozwolić na przepływ 1 szklanki roztworu i wyłączyć urządzenie. Pozostawić pod działaniem preparatu przez ok. 15 min. Następnie włączyć ponownie i pozwolić na przepływ roztworu. Wypłukać dokładnie ekspres czystą wodą. Krany i armatura prysznicowa, fugi, powierzchnie tj. kafelki, terakota: czyszczone powierzchnie zwilżyć preparatem, (można rozcieńczyć go ciepłą wodą w stosunku od 1:1 do 1:2); małe elementy zanurzyć w roztworze. Pozostawić od kilku do kilkunastu minut, następnie spłukać wodą i wytrzeć. Do pralek i zmywarek zalecamy nasze produkty z serii Kamix AGD. Nie stosować do powierzchni ocynkowanych i marmurowych. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z producentem.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Kamix Kamix AGD Liquid descaler Kamix Kamix AGD Liquid descaler
500 ml
38,84zł/l

price: 19,42 zł

PLN
1
3
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

price: 11,59 zł

PLN
1
12
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

price: 19,87 zł

PLN
1
12
Hades Hades - płynna pasta Hades Hades - płynna pasta
440 ml
29,25zł/l

price: 12,87 zł

PLN
1
5
Hades Hades - pasta for the care Hades Hades - pasta for the care
- of tombstones 300 ml
51,40zł/l

price: 15,42 zł

PLN
1
6
Tytan Titanium spray stone and Tytan Titanium spray stone and
rust - cleaner bathrooms 500g

price: 9,60 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-12
Kamix Kamix Appliances Automatic Kamix Kamix Appliances Automatic
descaling 2x75g 150 g
69,33zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
3
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

price: 9,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-10-30
Kamix descaling powder Kamix descaling powder
50 g
140,00zł/kg

price: 7 zł

PLN
1
4
Kamix friend kitchen Degreaser Kamix friend kitchen Degreaser
active foam 500 ml
26,42zł/l

price: 13,21 zł

PLN
1
2
Kamix Kamix Distilled water Kamix Kamix Distilled water
Kamix Kamix Elitte Scented water Kamix Kamix Elitte Scented water
for irons green tea 1 litr

price: 9,25 zł

PLN
1
2
Kamix Kamix Spray cleaner for Kamix Kamix Spray cleaner for
and soot cleaning barbeque fireplaces and ovens. Burning 500 ml
39,52zł/l

price: 19,76 zł

PLN
1
2
Kamix Kamix Błysk and Kamix Kamix Błysk and
Świeżość for glossy surfaces 500 ml
26,42zł/l

price: 13,21 zł

PLN
1
4
Kamix Kamix Express Descaler Kamix Kamix Express Descaler
500 ml
37,98zł/l

price: 18,99 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5