low-sugar jam Gooseberry Kiwi

Łowicz
low-sugar jam Gooseberry Kiwilow-sugar jam Gooseberry Kiwi
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731639

5900397731639

price: 6,99 zł

buy 8 szt. for 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
owoce (35 %) (w tym agrest (20 %), kiwi (15 %)), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca-guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina, Sporządzono z 35 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia606 kJ / 143 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % polskiego agrestu, bez konserwantów, Polska Marka
brand:ŁOWICZ
About the brand:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Legally regulated product name:Dżem z grestu i kiwi o obiżonej zawartości cukrów
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Łowicz Raspberry jam with Łowicz Łowicz Raspberry jam with
reduced sugar content 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-30
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Łowicz cranberry to meat and Łowicz cranberry to meat and
cheese 230 g
49,57zł/kg

price: 11,40 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5