Knorr Home Tastes beetroot soup

Knorr Sposób na urozmaiconą dietę Produkt wegetariański.
Knorr Home Tastes beetroot soupKnorr Home Tastes beetroot soup
masa netto

masa netto

53 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

84,91 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718114711188

8718114711188

price: 4,50 zł

4.50 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, maltodekstryna, sok z czerwonego buraka w proszku (10,3 %), sól jodowana, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, mineralna sól potasowa, regulator kwasowości: octany sodu, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, tłuszcz palmowy, sól, LAKTOZA, przyprawy (ziele angielskie, pieprz), zioła (majeranek, liść laurowy)
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia104 kJ/25 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
Węglowodany5,8 g
w tym cukry4,6 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,68 g
* % referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**1 porcja = 250 ml. Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 porcji zupy.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Sposób na urozmaiconą dietę Produkt wegetariański.
Features:- Zupa Barszcz czerwony Knorr Ulubione smaki to szybkie w przygotowaniu danie, które zachwyci smakiem Ciebie i Twoich gości, - Ta pyszna zupa to smak tradycyjnego, domowego barszczu czerwonego, - Barszcz czerwony Knorr będzie jeszcze smaczniejszy, jeśli podasz go z uszkami lub krokietami, - Tego barszczu nie musisz nawet gotować – wystarczy wsypać zawartość torebki do 750 ml wody, wymieszać i zupa w proszku gotowa, - Ta zupa błyskawiczna to produkt bez glutaminianu sodu, barwników ani konserwantów, - Wypróbuj również inne zupy Knorr takie jak zupa grzybowa, żurek czy zupa z kurek, które poprawią Ci humor i rozgrzeją Cię w chłodniejsze dni
brand:Knorr
Legally regulated product name:Barszcz czerwony.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: 1) Zawartość torebki wsyp do 750 ml gorącej wody. 2) Dokładnie wymieszaj. Nie gotuj. Porcję zupy możesz podawać z uszkami lub krokietami.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387 całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora
Return address:Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387 całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora
Winiary Winiary Potato puree dish Winiary Winiary Potato puree dish
with pieces of bacon and croutons 53 g
109,43zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
tomato soup with noodles 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-05-30
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken golden mild 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
with herbs 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Knorr Knorr Hot cup cheese and Knorr Knorr Hot cup cheese and
croutons 22 g
86,36zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Knorr Hot cup of soup powdered Knorr Hot cup of soup powdered
chicken soup with noodles 12 g
158,33zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
cucumber soup with croutons 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-06-30
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
with croutons 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-30
Knorr Knorr Dill and herb salad Knorr Knorr Dill and herb salad
dressing 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Knorr Knorr Beef broth Knorr Knorr Beef broth
expiry date 2027-09-30
Knorr Knorr Puree dish Bacon with Knorr Knorr Puree dish Bacon with
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5