grapeseed oil Monini grapeseed oil

Monini
41grapeseed oil Monini grapeseed oil
Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
grapeseed oil Monini grapeseed oilgrapeseed oil Monini grapeseed oil
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-10-22

pojemność

cena za litr

36,38 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80110910

price: 18,19 zł

18.19 PLN 2027-10-22 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone11 g
Jednonienasycone24 g
Wielonienasycone57 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E5 mg*
*42 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Olej z pestek winogron jest źródłem cennej witaminy E. Posiada neutralny smak i zapach dzięki czemu podkreśla naturalne właściwości potraw. Polecany do stosowania na zimno, do sałat i marynat.
Features:źródło witaminy E
brand:Monini
Storage:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Type of packaging:Butelka
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
    and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-06
    Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
    Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-08-27
    Monini classico olive oil from the Monini classico olive oil from the
    first cold pressing 500 ml
    62,52zł/l

    price: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-27
    Bio Planete Planete Bio oil for Bio Planete Planete Bio oil for
    cooking and frying BIO 500 ml
    39,98zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete sunflower Bio Planete Bio Planete sunflower
    oil BIO virgin 500 ml
    35,64zł/l

    price: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
    Extra virgin BIO 500 ml
    72,90zł/l

    price: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
    for frying BIO 500 ml
    94,28zł/l

    price: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-01
    Bio Planete Bio Planete Cooking Bio Planete Bio Planete Cooking
    BIO
    Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO
    oil with Ghee BIO 500 ml
    85,12zł/l

    price: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini grape seed oil Monini grape seed oil
    1 litr

    price: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-11-22
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Monini Monini extra virgin olive Monini Monini extra virgin olive
    oil classico spray 200 ml
    89,00zł/l

    price: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-08-11
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5