low-sugar cherry jam

Łowicz
55
Smaku bardzo dobrylow-sugar cherry jam
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowlow-sugar cherry jam
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowlow-sugar cherry jam
55
Ok.low-sugar cherry jam
49low-sugar cherry jam
low-sugar cherry jamlow-sugar cherry jam
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397006546

5900397006546

price: 6,99 zł

buy 8 szt. for 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
wiśnie (40 %), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia611 kJ / 144 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % polskich wiśni, bez konserwantów, Polska Marka
Safety warning:Produkt może zawierać pestkę i/lub jej fragmenty
brand:Łowicz
About the brand:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Legally regulated product name:Dżem wiśniowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • 2026-03-09 09:20:55Smaku bardzo dobry
  • 2025-04-14 09:33:42Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • 2025-04-14 09:33:35Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • Marek , 2024-11-28 15:34:43Ok.



Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
currant 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
280 g
27,96zł/kg

price: 7,83 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-06-30
Łowicz low-sugar jam Gooseberry Łowicz low-sugar jam Gooseberry
Kiwi 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-06-30
REDUCED PRICE -10%
Łowicz Łowicz Raspberry jam with Łowicz Łowicz Raspberry jam with
reduced sugar content 280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-30
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz dressing up , a jar of Łowicz dressing up , a jar of
sweet - sour 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Łowicz cranberry to meat and Łowicz cranberry to meat and
cheese 230 g
49,57zł/kg

price: 11,40 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5