monte milky dessert with chocolate and nuts

Zott
44monte milky dessert with chocolate and nuts
monte milky dessert with chocolate and nutsmonte milky dessert with chocolate and nuts
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

28,87 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40145990

price: 4,33 zł

buy 12 szt. for 4.26 zł/szt
4.33 PLN 2026-11-07 NewCondition
Zott
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    expiry date 2026-10-31
    Zott dessert with vanilla crown Zott dessert with vanilla crown
    expiry date 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    price: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-16
    Zott chocolate dessert with a Zott chocolate dessert with a
    crown 175 g
    17,71zł/kg

    price: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-31
    Zott monte milky dessert 6 cups of Zott monte milky dessert 6 cups of
    chocolate 55 g
    154,91zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-09
    SmakiJa pudding with raspberry SmakiJa pudding with raspberry
    sauce 130 g
    26,23zł/kg

    price: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2026-10-25
    Zott monte max milky dessert 4 Zott monte max milky dessert 4
    cups 400 g
    23,73zł/kg

    price: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-11-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose strawberry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose-free raspberry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose cherry 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yoghurt Zott Zott Jogobella yoghurt
    lactose peach 150 g
    19,93zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2026-10-14
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    price: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    expiry date 2026-11-01
    Zott Zott Belriso milk dessert Zott Zott Belriso milk dessert
    with rice 200 g
    18,35zł/kg

    price: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2026-10-18
    Zott Zott Belriso deser mleczny Zott Zott Belriso deser mleczny
    z ryżem 200 g
    17,85zł/kg

    price: 3,57 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-05
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5