Jamar a vegetable mix of carrots and peas

Jamar
55
Ok.Jamar a vegetable mix of carrots and peas
52Jamar a vegetable mix of carrots and peas
Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna. Nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym i słodkim smakiem marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Bardzo dobra baza do wytrawnej galaretki.
Jamar a vegetable mix of carrots and peasJamar a vegetable mix of carrots and peas
masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

14,04 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200947

5906716200947

price: 6,60 zł

buy 8 szt. for 6.45 zł/szt
6.60 PLN 2028-12-31 NewCondition
warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, groszek zielony), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia204 kJ / 48 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany6,5 g
- w tym cukry3,1 g
Błonnik3,7 g
Białko3,1 g
Sól0,80 g

Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna. Nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym i słodkim smakiem marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Bardzo dobra baza do wytrawnej galaretki.
Features:naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich, Produkt polski
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Mieszanka warzywna, konserwowa - marchew, groszek zielony. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:12:07Ok.



Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
Carrots, Peas, Corn 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar Mexican Jamar Jamar Mexican
multi-vegetable mix 470 g
14,00zł/kg

price: 6,58 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-10-31
Hektor Hektor Company lunch salad Hektor Hektor Company lunch salad
470 g
12,74zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Devaldano marinated boletus Devaldano marinated boletus
280 g
41,32zł/kg

price: 11,57 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-04-30
Rolnik Farmer salad with green Rolnik Farmer salad with green
tomatoes 850 g
9,76zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
890 g
8,98zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-30
Hektor Hektor Peas and Carrots Hektor Hektor Peas and Carrots
460 g
13,02zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-05-30
Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
peas 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Jamar Jamar Beetroot with Jamar Jamar Beetroot with
horseradish 300 g
14,37zł/kg

price: 4,31 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
beetroots 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Jamar multi-fruit marmalade Jamar Jamar multi-fruit marmalade
expiry date 2027-05-31
Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5