Air Wick Freshmatic Contribution to the automatic air freshener. Blossoming cherry

Air Wick Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
Air Wick Freshmatic Contribution to the automatic air freshener. Blossoming cherryAir Wick Freshmatic Contribution to the automatic air freshener. Blossoming cherry
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

pojemność

cena za litr

70,92 zł / l

kraj

Country of origin

Wielka Brytania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900627070262

5900627070262

price: 17,73 zł

17.73 PLN NewCondition
Pozbądź się 5 najtrudniejszych zapachów w domu: łazienka, kuchnia, pleśń i grzyb, śmieci i zwierzęta.
Safety warning:Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawiera Linalool i Isoeugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. UFI: 4FK4-M0QX-F00N-70C8
brand:Air Wick
Other information:Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym Reckitt.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:Wielka Brytania
Producer's address:
Return address:
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
flowers contribution to air freshener 250 ml of white 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
powietrza.Świeżość summer morning contribution to automatically freshener 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Otulona satin Refill for automatic air fresheners.Liquid Lilia 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Cherry blossom Refill for automatic air freshener.Magnolia and 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
Refill for automatic air freshener.Citrus 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Air Wick Air Wick Freshmatic
freshener.Energetyzujący with the scent of citrus fruit with the addition of 5 essential oils. Contribution to the automatic air 250 ml
70,52zł/l

price: 17,63 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray citrus Brise freshener spray citrus
300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray lily of the Brise freshener spray lily of the
valley 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5