FruchtBar Organic breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat wholegrain, after 11th month, po 12. miesiącu

Fruchtbar
FruchtBar Organic breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat wholegrainFruchtBar Organic breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat wholegrain
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

126,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133234727

4260133234727

price: 15,86 zł

15.86 PLN 2027-05-30 NewCondition
Grysik kukurydziany** 50%, MĄKA OWSIANA pełnoziarnista** 30%, mąka ryżowa** 10%, koncentrat soku z białych winogron** 5%, koncentrat soku truskawkowego** 2%, koncentrat soku z buraka** 2%, koncentrat z soku jabłkowego** 1%, witamina B1. \ ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Hipp HiPP Fruit Bar A Friend Hipp HiPP Fruit Bar A Friend
Bananas-Cherries-Yogurt BIO after 11th month 23 g
195,22zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
56
expiry date 2027-04-29
Fruchtbar Fruchtbar BIO banana Fruchtbar Fruchtbar BIO banana
mango-banana after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet Fruchtbar Fruchtbar BIO Millet
Strawberry Corn Crumbs after 11th month 30 g
242,67zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
REDUCED PRICE -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO carrot and pumpkin rice after 11th month 30 g
187,67zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli Hipp HiPP Muesli
Strawberries-Raspberries BIO 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
23
expiry date
2027-06-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Muesli 7 cereals with Hipp HiPP Muesli 7 cereals with
bananas BIO after 11th month 200 g
58,95zł/kg

price: 11,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-07-31
Hipp HiPP Batonik Muesli Friend Hipp HiPP Batonik Muesli Friend
Apples-Peaches with BIO cereals 20 g
224,50zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-06-08
Hipp HiPP Muesli bar Friend Hipp HiPP Muesli bar Friend
Apples-Vanilla with BIO butter cookies after 11th month 20 g
224,50zł/kg

price: 4,49 zł

PLN
1
46
expiry date 2027-08-06
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
pressed fruit with oat flakes after 11th month 40 g
191,75zł/kg

price: 7,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-04
Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of Fruchtbar Fruchtbar Pasta made of
durum wheat Tomatoes and Spinach BIO after 11th month 300 g
42,23zł/kg

price: 12,67 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-08-27
Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese Fruchtbar Fruchtbar Organic cheese
corn crisps after 11th month 30 g
208,33zł/kg

price: 6,25 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-12
REDUCED PRICE -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruit mousse 3
grains peach, apple, millet, spelled, oats after 6th month 100 g
28,70zł/kg

price: 2,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-22
Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple Fruchtbar Organic Fruchtbar. Apple
wheat and spelled cookies after 14th month 100 g
119,90zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-25
Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit Fruchtbar Fruchtbar Organic fruit
mousse guava, papaya, mango, banana after 6th month 100 g
63,50zł/kg

price: 6,35 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Organic fruit Fruchtbar FruchtBar Organic fruit
pear, melon, rice mousse with seeds, watermelon, strawberry, apple, after 6th month 100 g
69,90zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Organic Fruchtbar Fruchtbar Organic
apple and banana spelled cookies with fruit filling, blueberry, 132 g
119,39zł/kg

price: 15,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-17
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5