Kujawski Rapeseed oil with rosemary, oregano and basil

Kujawski
51Kujawski Rapeseed oil with rosemary, oregano and basil
Kujawski Rapeseed oil with rosemary, oregano and basilKujawski Rapeseed oil with rosemary, oregano and basil
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-10-16

pojemność

cena za litr

38,72 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012009754

5900012009754

price: 9,68 zł

9.68 PLN 2027-10-16 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,5 %), bazylia (0,2 %), majeranek, oregano (0,1 %), szałwia, cząber, tymianek, rozmaryn (0,1 %), mięta, aromaty naturalne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3677 kJ/894 kcal
Tłuszcz / w tym:99,2 g
- kwasy nasycone 7,6 g
Węglowodany 0,2 g
- w tym cukry 0,1 g
Białko 0,1 g
Sól 0 g
Omega 3*7,7 g
* naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
brand:Kujawski
Storage:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:ZT „Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-12-18
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
    99,24zł/l

    price: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-09-03
    Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
    z oliwy 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-24
    Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
    250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-09-18
    Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
    250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-30
    Kujawski canola oil Kujawski canola oil
    1 litr

    price: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-03-04
    Kujawski canola oil virgin oil , Kujawski canola oil virgin oil ,
    flaxseed and wheat germ 750 ml
    19,99zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-03
    Kujawski virgin oil with tomatoes Kujawski virgin oil with tomatoes
    garlic and basil 250 ml
    38,80zł/l

    price: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-11-19
    REDUCED PRICE -10%
    Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
    flaxseed oil 250 ml
    28,76zł/l

    price: 7,19 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-11-21
    Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
    sunflower oil 250 ml
    42,56zł/l

    price: 10,64 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-01-22
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5