Malyuta Excellent Turkish drink Ayran Malyuta

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ (34 kcal) |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,1 g |
| Sól | 0,76 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- 2021-11-27 21:54:31Delikatny napój
price: 6 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_kefir/35924.htmlprice: 3,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lowicz_kefir_1.5/82136.htmlprice: 3,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Robico_Kefir_1.5/89157.htmlprice: 3,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Kefir_natural/99020.htmlprice: 3,54 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Natural_luxury_kefir/99457.htmlprice: 4,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turkish_delicacy/110406.html2026-06-01
Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 2 %
price: 3,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Kanka_Natural_kefir/114933.htmlmleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
price: 5,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Balkan_yogurt/29642.html2026-05-24
śmietanka, bakterie fermentacji mlekowej w tym dobroczynne żywe szczepy Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/12_cream/29929.html2026-06-01
price: 5,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/semifat_cottage_cheese/42524.htmlprice: 5,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Butter_extra/61218.htmlprice: 5,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_cottage_cheese_minced_3_times_fresh_semiskimmed_swiezy_poltlusty/82128.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
price: 4,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy_bez_laktozy/125371.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
price: 4,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy/125373.html






Shopping Cart