Maluta cottage cheese minced 3 times fresh semi-skimmed

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 548 kJ / 130 kcal |
| Tłuszcz | 4,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Węglowodany | 3,2 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Białko | 19 g |
| Sól | 0,05 g |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 8 ocen.
price: 6,88 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_semifat_cottage_cheese_4_fat_4_tl./26022.htmlprice: 6,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Polmlek_Favorite_semiskimmed_cottage_cheese_4.2_fat_4.2_tl./48985.htmlprice: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Polmlek_Favorite_lean_cottage_cheese_0.7_fat_0.7_tl./48987.htmlprice: 5,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_cottage_cheese_fat_8_fat_8_tl./99230.htmlprice: 6,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Semifat_cottage_cheese_without_lactose._4_fat_bez_laktozy._4_tl./99487.htmlprice: 6,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wloszczowa_Semifat_cottage_cheese/118362.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
price: 5,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Balkan_yogurt_light/26732.html2026-06-10
price: 5,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Butter_extra/61218.htmlmleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
price: 1,98 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_natural_yoghurt_2.5/78528_2427635_198.htmlprice: 4,53 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Ayran_Turkish_delicacy/110406.html2026-06-01
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
price: 4,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-06-02






Shopping Cart