Melvit Fit Rolls Buckwheat wafers with sea salt

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1614 kJ /381 kcal |
| Tłuszcz | 2,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Błonnik | 6,0 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,2 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
kasza gryczana* (97,7 %), łuska gryczana* (2 %), olej rzepakowy* (0,3 %), (*certyfikowany składnik ekologiczny)
price: 5,85 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Biominki_Buckwheat_Wafers._unsalted._BIO_BIO/71364.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Wafle_kukurydzianogryczane_z_sola_morska/75472.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Spelled_wafers_with_sea_salt_z_sola_morska/111410.htmlprice: 5,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Natural_rice_cakes/18644.htmlprice: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_rice_wafers_with_sea_salt/18645.htmlwhole grain brown rice (90,4%), pumpkin seeds (5,5%),granulate with algae (maize flour, vegetable oil, salt, sea algae powder, colorant: chlorophyllin), salt
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Rice_cakes_with_pumpkin_seeds/29092.htmlprice: 4,69 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_multigrain_20_free_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlprice: 4,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_traditional/31880.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.html






Shopping Cart