Melvit Trendy Lunch Mix of spelled, beets, peppers, bear's garlic 4x80 g

pęczak orkiszowy 86%, burak suszony 7%, papryka suszona 5%, czosnek niedźwiedzi 2%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1403 kJ / 332 kcal |
| Tłuszcz | 2,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 10 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0,03 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
price: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mix_of_rice._vermicelli._peas._carrots._basil_4x80_g_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlprice: 9,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_spelled_groats/39583.htmlprice: 5,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/RadixBis_semolina_Spelt/49856.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_groats_Spelt/51626.htmlprice: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Trends_Lunch_blend_of_spelled._vermicelli._dried_tomatoes_4x100g_orkisz._vermicelli._suszone_pomidory_4x100g/56000.htmlkaszka z pszenicy orkisz pełnoziarnista ekologiczna 40 %, kasza manna z pszenicy samopszy pełnoziarnista ekologiczna 30 %, kasza manna z pszenicy płaskurki pełnoziarnista ekol(...)
price: 18,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Helpa_semolina_from_ancient_cereals._BIO/111621.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.html






Shopping Cart