Melvit roasted buckwheat groats

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1553 kJ / 367 kcal |
| Tłuszcz | 3,0 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 69 g |
| - w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 5,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_kujawski/45232.htmlprice: 6,12 zł
PLN https://en.dodomku.pl/KUPIEC_roasted_buckwheat_4x100g_4x100g/26423.htmlprice: 6,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Risana_roasted_buckwheat_groats/30023.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_unroasted_buckwheat._glutenfree_BIO_niepalona_bezglutenowa_BIO/34158.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.htmlprice: 5,28 zł
PLN https://en.dodomku.pl/wheat_flour_flour_for_baking_homemade_bread_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
price: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rye_flour_for_baking_homemade_bread_domowego_chleba/41292.html






Shopping Cart