Monini GranFruttato Extra Vergine Olive Oil

| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3404 kJ |
| Wartość energetyczna | 828 kcal |
| Tłuszcz w tym: | 92 g |
| kwasy nasycone | 14 g |
| jednonienasycone | 69 g |
| wielonienasycone | 9 g |
| Węglowodany w tym: | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina E | 17 mg* |
| *142% dziennej referencyjnej wartości spożycia |
Delicato Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nOliwa extra vergine Delicato powsta(...)
price: 44,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/delicato_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_extra_virgin_._with_a_light_and_mild_taste_liter_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno_Extra_Vergine/24654.html2027-06-22
rafinowane oleje roślinne (olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 97%, olej z siemienia lnianego 2,8%, olej z kiełków pszenicy 0,2%) , przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli)
price: 14,74 zł
PLN https://en.dodomku.pl/canola_oil_virgin_oil_._flaxseed_and_wheat_germ_z_pierwszego_tloczenia_z_olejem_z_siemienia_lnianego_i_z_kielkow_pszenicy/28942.html2027-06-02
Ekologiczny olej słonecznikowy, bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe, kwasy Omega-6 oraz linolinę. Polecany jako dodatek do sałatek, sosów, domowego majonezu. Dzięki odp(...)
price: 22,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/j_sunflower_oil_omega_6_bio_omega_6_BIO/37845.html2027-04-30
price: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/canola_oil/19864.htmlDelicato Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nOliwa extra vergine Delicato powsta(...)
price: 31,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/delicato_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_extra_virgin_._with_a_light_and_mild_taste_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno_Extra_Vergine/24655.htmlClassico Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nClassico jest od lat absolutnym bes(...)
price: 31,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/classico_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno/24675.htmlOlej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.\n\nOlej z pestek Monini idealny do...\n...smażenia, ..(...)
price: 17,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/grapeseed_oil_Monini_grapeseed_oil/24682.html






Shopping Cart