virgin oil with tomatoes garlic and basil

Kujawski
virgin oil with tomatoes garlic and basilvirgin oil with tomatoes garlic and basil
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-11-19

pojemność

cena za litr

38,80 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012004858

5900012004858

price: 9,70 zł

9.70 PLN 2027-11-19 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,4%), pomidory (1,3%), czosnek (0,5%), bazylia (0,1%), sól, oregano, ekstrakt czosnku, aromaty naturalne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3624 kJ/881 kcal
Tłuszcz / w tym:97,3 g
- kwasy nasycone 7,3 g
Węglowodany 1,1 g
- w tym cukry 0,9 g
Białko 0,3 g
Sól 0,1 g
Omega 3*7,7 g
* naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
brand:Kujawski
Storage:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:ZT „Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Kujawski canola oil Kujawski canola oil
1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-04
Kujawski canola oil virgin oil , Kujawski canola oil virgin oil ,
flaxseed and wheat germ 750 ml
19,99zł/l

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-03
REDUCED PRICE -10%
Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
flaxseed oil 250 ml
28,76zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-21
Kujawski Kujawski Cold pressed Kujawski Kujawski Cold pressed
sunflower oil 250 ml
42,56zł/l

price: 10,64 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-01-22
Kujawski Kujawski Rapeseed oil Kujawski Kujawski Rapeseed oil
with rosemary, oregano and basil 250 ml
38,72zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-10-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5