classico olive oil from the first cold pressing

Monini
55
Polecamclassico olive oil from the first cold pressing
45classico olive oil from the first cold pressing
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Classico, dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, jest niezbędna w każdej kuchni. Doskonale nadaje się zarówno do podsmażania, gotowania, pieczenia jak i przyprawiania. Idealna do sałatek, pizzy, chleba oraz wszelkiego rodzaju warzyw.
classico olive oil from the first cold pressingclassico olive oil from the first cold pressing
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2028-01-27

pojemność

cena za litr

62,52 zł / l

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80053828

price: 31,26 zł

31.26 PLN 2028-01-27 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Classico, dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, jest niezbędna w każdej kuchni. Doskonale nadaje się zarówno do podsmażania, gotowania, pieczenia jak i przyprawiania. Idealna do sałatek, pizzy, chleba oraz wszelkiego rodzaju warzyw.
Features:doskonała do każdej potrawy, N°1* na włoskim rynku, *Źródło: Circana, sprzedaż wart/wol bez PL - Tot. Italy+Discount - MAT Grudzień 2024
brand:MONINI
Legally regulated product name:Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
Storage:Przechowywać w ciemnym miejscu, z dala od światła. Po użyciu za każdym razem zakręcić butelkę. Idealna temperatura przechowywania oliwy mieści się w przedziale od 15 °C do 20 °C. Poniżej 12 °C oliwa może zmętnieć oraz zakrzepnąć. To zjawisko naturalne, nie wpływa negatywnie na właściwości odżywcze oraz organoleptyczne/ W cieplejszych warunkach oliwa stopniowo wraca do stanu pierwotnego.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Poland
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Sylwia , 2016-11-13 16:52:41Polecam



Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
Extra virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

price: 36,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Basso Basso Extra virgin olive oil Basso Basso Extra virgin olive oil
500 ml
57,16zł/l

price: 28,58 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Basso Basso Olive pomace oil Basso Basso Olive pomace oil
500 ml
38,92zł/l

price: 19,46 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-12
Monini grapeseed oil Monini Monini grapeseed oil Monini
grapeseed oil 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-22
Bio Planete salad oil ecological Bio Planete salad oil ecological
500 ml
47,98zł/l

price: 23,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
Bio Planete Planete Bio oil for Bio Planete Planete Bio oil for
cooking and frying BIO 500 ml
39,98zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini grape seed oil Monini grape seed oil
1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Monini Monini extra virgin olive Monini Monini extra virgin olive
oil classico spray 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5