glade automatic spray to supply a Japanese garden

Brise
glade automatic spray to supply a Japanese gardenglade automatic spray to supply a Japanese garden
pojemność netto

pojemność netto

269 ml

pojemność

cena za litr

77,47 zł / l

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204731392

5000204731392

price: 20,84 zł

20.84 PLN NewCondition
aż do 2 miesięcy świeżości, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Safety warning:Glade automatic spray - Relaxing Zen - automatyczny odświeżacz powietrza, zapas Zawiera: aceton. Niebezpieczeństwo Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/ pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Zawiera linalol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
brand:Glade
Preparation and use:Nie kierować w stronę twarzy.
Type of packaging:Aerozol
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Return address:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Brise glade automatic spray to Brise glade automatic spray to
supply sandalwood and jasmine log 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade to Brise Stocking for Brise Glade to Brise Stocking for
automatic air freshener pure freshness 269 ml
77,47zł/l

price: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise freshener spray citrus Brise freshener spray citrus
300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray lily of the Brise freshener spray lily of the
valley 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise freshener spray 300ml Brise freshener spray 300ml
Lavender 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise freshener spray Japanese Brise freshener spray Japanese
garden 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise air freshener spray Brise air freshener spray
Sandalwood and Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
flowers contribution to air freshener 250 ml of white 250 ml
70,92zł/l

price: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise glade to clean fresh air Brise glade to clean fresh air
in the sun freshener aerosol with the scent of laundry dried 300 ml
39,97zł/l

price: 11,99 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5