Melvit chia seeds of sage spanish

Melvit Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej stosowane są jako dodatek do owsianki, sałatek, musli, koktajli, ugotowanych kasz, ziemniaków, jako posypka do warzyw. Zmielone nasiona chia można łączyć z mąką do wypieku ciast, naleśników, puddingów, zup czy wypieku chleba.
Melvit chia seeds of sage spanishMelvit chia seeds of sage spanish
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-25

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827015737

5906827015737

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-04-25 NewCondition
100% nasiona czarnej chia (szałwia hiszpańska)
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1861 kJ / 451 kcal
Tłuszcz 31 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,8 g
Węglowodany 5 g
w tym cukry 0,8 g
Błonnik 34 g
Białko 21 g
Sól 0,02 g

Informacja dla alergików: produkt może zawierać orzechy, sezam, gluten.
Allergy advice:
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej stosowane są jako dodatek do owsianki, sałatek, musli, koktajli, ugotowanych kasz, ziemniaków, jako posypka do warzyw. Zmielone nasiona chia można łączyć z mąką do wypieku ciast, naleśników, puddingów, zup czy wypieku chleba.
brand:Melvit
Legally regulated product name:Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Dzienne spożycie nie może przekroczyć 15 g produktu.
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:Melvit S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
Return address:Melvit S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 50
fax /+48 29/ 760 98 41
Radix Radix Bis Chia seed Radix Radix Bis Chia seed
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Bio Planet Bio Planet pumpkin Bio Planet Bio Planet pumpkin
seeds dark green BIO 150 g
63,80zł/kg

price: 9,57 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet Dried salted Bio Planet Bio Planet Dried salted
tomatoes BIO 150 g
70,07zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-12-31
Bio Planet Bio Planet Amarantus Bio Planet Bio Planet Amarantus
expanded BIO 150 g
64,93zł/kg

price: 9,74 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet Dark Green Bio Planet Bio Planet Dark Green
Pumpkin Seeds (Grown in Europe) BIO 150 g
66,60zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-20
Bio Planet Planet Organic hemp Bio Planet Planet Organic hemp
protein powder BIO 150 g
68,07zł/kg

price: 10,21 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-12-31
Florpak FLORPAK Pestka pumpkin Florpak FLORPAK Pestka pumpkin
shell 150 g
54,27zł/kg

price: 8,14 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-09-30
Florpak Shelled sunflower FLORPAK Florpak Shelled sunflower FLORPAK
150 g
26,60zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-31
Melvit potato flour Melvit potato flour
500 g
9,98zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
14
expiry date 2031-07-05
Melvit Melvit beans Giants Melvit Melvit beans Giants
400 g
16,05zł/kg

price: 6,42 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-07
Melvit split peas , half Melvit split peas , half
400 g
8,38zł/kg

price: 3,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-03
Melvit Extra fine semolina Melvit Extra fine semolina
400 g
9,35zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-04-27
Melvit buckwheat groats 4x100g Melvit buckwheat groats 4x100g
white 400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-07-11
Melvit buckwheat groats roasted Melvit buckwheat groats roasted
4x100g 400 g
13,33zł/kg

price: 5,33 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-17
Melvit rice flour Melvit rice flour
1 kg
11,00zł/kg

price: 11 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5