Melvit Mini Crisper spelled crisp bread with sunflower seeds, sesame seeds, linseed

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1897 kJ / 457 kcal |
| Tłuszcz: | 29 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 5 g |
| Węglowodany: | 20 g |
| - w tym cukry: | 3,5 g |
| Błonnik: | 18 g |
| Białko: | 20 g |
| Sól: | 1,4 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
pełnoziarnista mąka żytnia, otręby żytnie, sól, drożdże, Do wypieku 100 g produktu użyto 104 g pełnoziarnistej mąki żytniej
price: 9,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/crisp_bread_100_whole_wheat_Sports_pelnoziarniste_Sport/24144_2409931_918.htmlprice: 10,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/crispbread_with_a_predominance_of_wholewheat_flour_Original_maki_pelnoziarnistej_Original/24146.htmlprice: 8,50 zł
PLN https://en.dodomku.pl/crisp_bread_100_whole_grain_rye_delikatess_pelnoziarniste_zytnie_delikatess/29081.htmlmąka żytnia, kaszka kukurydziana, mąka orkiszowa (23%), błonnik pszenny (7%), otręby owsiane (5%), woda, mąka ryżowa, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina (2%), sól, substancj(...)
price: 7,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sonko_light_bread_soluble/33235.htmlkaszka kukurydziana, mąka żytnia, mąka orkiszowa (23%), woda, zmielone odtłuszczone pestki dyni (4%), inulina (2%), ekstrakt słodowy jęczmienny, sól, błonnik pszenny (0,9%), s(...)
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_light_bread_with_spelled_and_pumpkin_i_dynia/33236.htmlmąka żytnia (60,1%), mąka pszenna, woda, błonnik pszenny (2,6%), ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina (2%), sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
price: 7,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sonko_light_rye_bread/38005.htmlmąka żytnia (57,9%), kaszka kukurydziana (15%), mąka pszenna (9%), pełnoziarnista mąka pszenna (7%), woda, mąka jęczmienna (3%), mąka z amarantusa (2%), inulina (2%), mąka gry(...)
price: 7,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sonko_light_7_grain_bread/38006.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_groats_rural/33696.html






Shopping Cart