Seko Płaty śledziowe opiekane w zalewie octowej – wyrazista propozycja na obiad lub kolację.
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-16

pojemność

cena za kilogram

21,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902353004108

5902353004108

price: 17,56 zł

17.56 PLN 2026-11-16 NewCondition
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

price: 17,22 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-06
Płaty ze śledzia atlantyckiego ze skórą smażone w zalewie octowej. Zawiera cukier i substancje słodzące. Składniki: zalewa octowa 58,75% (woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, cukier palony, regulator kwasowości: kwas mlekowy; substancja konserwująca: benzoesan sodu; substancje słodzące: sacharyny, acesulfam K; ekstrakt kolendry, aromaty), płaty ze śledzia atlantyckiego smażone 40% [płaty ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus), mąka pszenna, olej rzepakowy], cebula marynowana (cebula, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy; przeciwutleniacze: kwas cytrynowy, pirosiarczyn sodu). Produkt może zawierać: skorupiaki, jaja, gorczycę, soję, mleko i seler.
Wartość odżywcza produktu w 100 g produktu w 1 porcji 165g produktu %RWS* w 165g produktu (porcja) Wartość energetyczna 534 kJ/122 kcal 881 kJ/201kcal 10% Tłuszcz 8,1 g 13 g 19% W tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,4 g 2,3 g 12% Węglowodany 4,4 g 7,3 g 3% W tym cukry 4,3 g 7,1 g 8% Białko 9,4 g 16 g 31% Sól 1,9 g 3,1 g 52% Witamida D 9,7 ug 16ug 320%** Kwasy tłuszczowe Omega-3 1,4 g/ 100 g *RWS Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 8400 kj/2000 kcal Opakowanie zawiera 2 porcje produktu. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowychOMEGA-3źródło witaminy D
Płaty śledziowe opiekane w zalewie octowej – wyrazista propozycja na obiad lub kolację.
Rafa Reef Bismarck marinated Rafa Reef Bismarck marinated
expiry date 2026-10-27
Rafa Rafa Marinated Rolmops Rafa Rafa Marinated Rolmops
800 g
20,51zł/kg

price: 16,41 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-27
Seko Seko Filety z makreli Seko Seko Filety z makreli
800 g
29,09zł/kg

price: 23,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-19
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner Rural herring fillets in Lisner Rural herring fillets in
oil with onion 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-22
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

price: 15,15 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-19
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
expiry date 2026-10-24
Seko Seko Ryba z warzywami Seko Seko Ryba z warzywami
w galarecie 200 g
48,30zł/kg

price: 9,66 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-31
Seko Seko Makrela z warzywami Seko Seko Makrela z warzywami
200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-17
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
expiry date
2026-11-28
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
220 g
50,77zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-08
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
expiry date
2026-11-01
Seko Seko Filety śledziowe solone Seko Seko Filety śledziowe solone
250 g
40,52zł/kg

price: 10,13 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-11-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5